• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości pozabankowe

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Pożyczki pod zastaw nieruchomości pozabankowe

Pożyczki pod zastaw nieruchomości pozabankowe

Pożyczki pod zastaw nieruchomości pozabankowe

Zarówno osoby prywatne jak i managerowie zarządzający firmami zapewne niejednokrotnie zastanawiali się czy brakujące środki pożyczyć z banku czy też od innej instytucji finansowej. Jest to o tyle istotne, że oba produkty na pozór podobne różnią się od siebie dość mocno - zarówno na poziomie warunków jak procedury ich uzyskania i spłaty. Banki od dawna udzielają pożyczki pod zastaw nieruchomości. Pozabankowe finansowanie nie jest tak dojrzałe jak bankowe. Jeżeli chodzi o finansowanie bankowe to obowiązujące przepisy oraz procedury bankowe nakładają na pożyczkodawcę szereg obowiązków w obszarze: KYC oraz obowiązków informacyjnych. Są do czasochłonne procedury często trwające tygodniami w które zaangażowany jest sztab ludzi. Pożyczki pod zastaw nieruchomości pozabankowe nie podlegają tym przepisom a przez to ograniczenia te ich nie dotyczą, proces jest szybszy, tańszy i dużo prostszy.

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości - konsumenci

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości dla konsumentów oferuje dzisiaj kilka firm. Są to zwykle młode podmioty za którymi stoją instytucje finansowe prowadzące swój biznes od lat ale na zupełnie innych rynkach i sektorach. Ich siła opiera się o automatyczne procesy pozyskania klientów (w tym online) oraz półautomatyczne procesy oceny ryzyka. Nie jest tajemnicą, że nie jest to rozwiązanie bardzo precyzyjne i dlatego też pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości są szczególnie nadzorowane. Ustawodawca chroniąc często nieświadomych konsumentów nałożył na pożyczkodawców szereg obowiązków. KRK Partners nie udziela finansowania konsumentom skupiając się na świadomych i prowadzących działalność klientach biznesowych.

Pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości - firmy

Pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości udzielana firmom - w tym przypadku sytuacja wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku banków, bo w tym przypadku nie ma znaczenia czas działania na rynku, konieczność posiadania wolnych środków na obsługę rat kapitałowo-odsetkowych czy obowiązek zebrania środków na spłatę zobowiązania z biznesu. Idąc dalej pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości, a w zasadzie jej plan spłaty równie często co z wolnych środków jest realizowany sprzedażą nieruchomości - przedmiotu zabezpieczenia. W przypadku ograniczonych zasobów na spłatę rat kapitałowo-odsetkowych można skorzystać z rat odsetkowych, które stanowią doskonały wyróżnik a jednocześnie wielką zaletę tej formy finansowania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm

Różnica te można by mnożyć. Jeszcze kilka lat temu Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm były marginalne i najczęściej sprowadzały się do pożyczek prywatnych udzielanych przedsiębiorcy przez przyjaciela. Dziś tak nie jest. W polsce w ślad za bardziej dojrzałymi rynkami w Europie zaczeły pojawiać się profesjonalne firmy pożyczkowe oferujące pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm na rynkowych warunkach i w ten sposób z jednej strony zaistniały w świadomości menadżerów odpowiadających za środki w firmach a z drugiej zabrały część rynku bankom.

Zobacz również