• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Kontakt KRK Partners | KRK Partners

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Administratorem danych osobowych jest KRK Partners z siedzibą w Krakowie. Dane osobowe wprowadzone do formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy wiadomości oraz obsługi złożonego zapytania. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdziesz pod tym adresem https://krk-partners.pl/polityka-prywatnosci.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od KRK Partners informacji handlowych dotyczących oferty Spółki, drogą e-mail oraz telefoniczną.

Zgodę można wycofać w każdym czasie w sposób opisany w polityce prywatności.

Szukasz profesjonalnego podejścia
i bezpieczenych produktów finansowych?

Wypełnij wniosek pożyczkowy
już teraz!

Zadzwoń

12 307 44 55

Wyślij email

biuro@krk-partners.pl

Spotkajmy się

ul. Lipska 6/U18

30-721 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 16:00

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu dostarczając im precyzyjnie dopasowane finansowanie, wiedzę i bezpieczeństwo. Z naszych usług korzystają zarówno mali przedsiębiorcy jak i średnie oraz duże firmy. Nasze produkty skierowane są do firm, które potrzebują szybkiego i elastycznego finansowania lub nie mogą otrzymać kredytu bankowego. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą lub planowanym przedsięwzięciem biznesowym. W przeciwieństwie do banków podstawowym kryterium decydującym o udzieleniu pożyczki jest ocena wartość przedmiotu zabezpieczenia, a nie zdolność oraz historia kredytowa. Dlatego atutem pożyczki jest jej elastyczność oraz uproszczona procedura. Udzielamy pożyczek na okres od 3 do 24 miesięcy. Minimalne zaangażowanie wynosi 200 000 zł, maksymalne 5 000 000 zł.