• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczka dla branży beauty

img

06

Gru

Pożyczka dla branży beauty

2021-12-06 NOWY PRODUKT

Pandemia koronawirusa wpłynęła na praktycznie całą gospodarkę. Biznesy od dłuższego czasu mierzą się z niepewnością i strachem przed kolejnym lockdownem czy obostrzeniami.

Nie inaczej jest w branży beauty. Branży, która 2 razy została całkowicie zamknięta co przełożyło się na znaczny spadek opłacalności biznesu.

Część zakładów niestety została zamknięta, ponieważ właściciele nie byli w stanie zapewnić dalszego funkcjonowania. a część przedsiębiorców do dziś zmaga się z zaległymi należnościami. Na szczęście są i takie firmy, które mimo trudnej sytuacji nadal się rozwijają i inwestują w swoje biznesy, szczególnie, jeśli chodzi o specjalizację z medycyny estetycznej.

Wielu Przedsiębiorców postanowiło rozszerzyć swoje usługi o zabiegi medycyny estetycznej, które w Polsce cieszą się coraz większą popularnością a jednocześnie przynoszą wysokie zyski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stworzyliśmy produkt specjalnie dla branży beauty, która niestety w wielu bankach jest dziś traktowana jako branża podwyższonego ryzyka. To właśnie dla tych Przedsiębiorców, przygotowaliśmy uproszczoną procedurę – zróbmy razem wspólny biznes.

Zróbmy wspólnie beauty business.