• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Wniosek pożyczkowy

Potrzebujesz finansowania?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Wypełnij wniosek - najpóźniej następnego dnia wydamy wstępną decyzję pożyczkową. Udzielamy finansowania lub pomagamy w jego pozyskaniu! Staramy się pomagać, w szczególności wtedy, kiedy uzyskanie kredytu bankowego jest trudne lub wręcz niemożliwe. Przyświecały nam: szybkość procesu, jakość proponowanych rozwiązań, przejrzystość dokumentacji oraz pełne zrozumienie transakcji przez Klienta. Nie stosujemy ukrytych opłat, prowizji za rozpatrzenie wniosku czy też kar za odstąpienie od podpisania umowy.

Wypełnij wniosek pożyczkowy


UWAGA:

Dane wnioskodawcy

Jeżeli chcesz wprowadzić więcej numerów ksiąg wieczystych oddziel je od siebie średnikami (";").

Zgody wnioskodawcy

Administratorem danych osobowych jest KRK Partners z siedzibą w Krakowie. Dane osobowe wprowadzone do formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy wiadomości oraz obsługi złożonego zapytania. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdziesz pod tym adresem https://krk-partners.pl/polityka-prywatnosci.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych we wniosku o udzielenie pożyczki przez spółki z wymienione w pkt 2 klauzuli informacyjnej w celu dokonania przez nie oceny mojej sytuacji majątkowej pod kątem możliwości udzielenia pożyczki przez jedną ze spółek.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych we wniosku pożyczkowym w celu otrzymywania materiałów o charakterze marketingowym i informacji handlowych. Administratorem danych osobowych jest każda ze spółek wymienionych w pkt 2 klauzuli informacyjnej. Podstawą przetwarzania jest Pana/i zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez każdą ze spółek wymienionych w pkt 2 klauzuli informacyjnej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych przez każdą ze spółek wymienionych w pkt 2 klauzuli informacyjnej za pośrednictwem moich urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności takich jak telefon czy smartfon, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Zgodę można wycofać w każdym czasie w sposób opisany w polityce prywatności.

wniosek-pozyczkowy

Skontaktuj się bezpośrednio z doradcą finansowym

Bartłomiej Górecki

+48 793 773 718

b.gorecki@krk-partners.pl


Marcin Rudzki

+48 737 461 743

m.rudzki@krk-partners.pl


Katarzyna Dziedzina

+48 730 800 655

k.dziedzina@krk-partners.pl


Spotkajmy się

ul. Lipska 6

30-721 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00