• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Kredyty dla lekarzy

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Kredyty dla lekarzy

Kredyty dla lekarzy

Pożyczka dla lekarzy

Banki nie zawsze ufają przedstawicielom branży medycznej traktując ich podobnie jak innych przedstawicieli wolnych zawodów. Oferowana przez KRK Partners pożyczka dla lekarzy to tak naprawdę pożyczka dla większości pracowników służby zdrowia, która oprócz samych lekarzy jest dostępna dla pielęgniarek, fizjoterapeutów czy farmaceutów. Co więcej jest ona udzielana niezależnie od tego co jest głównym źródłem dochodu: placówka państwowa czy prywatna. Co najważniejsze, przedstawiciele tej profesji z uwagi na to, że cieszą się dużym szacunkiem mogą liczyć na bardzo atrakcyjne i często niedostępne dla innych profesji warunki, a dzięki temu pożyczka dla lekarzy w KRK Partners jest bezkonkurencyjna na tle innych ofert na rynku.

Kredyt dla lekarzy - niekoniecznie

Produkt KRK Partners to nie kredyt dla lekarzy. Nie działamy jako pośrednik banku, nie podlegamy pod regulacje bankowe oraz obowiązki sprawozdawcze. To m.in. z tego powodu nasza oferta przebija często standardowy, oferowany przez banki kredyt dla lekarzy i cechuje się prostym i szybkim procesem, niższymi wymaganiami dot. pożyczkobiorcy oraz bardziej elastycznym planem spłaty. Z uwagi na to, że jest to pożyczka pozabankowa, która jest kierowana do przedstawicieli branży medycznej najczęściej gdy finansowanie bankowe nie jest możliwe lub nie spełnia ich oczekiwań - np. zaproponowana kwota jest za niska lub inne warunki są nieakceptowalne. W przypadku naszego produktu nie mają również większego znaczenia zaległości publiczno-prane (ZUS lub US). Naszych klientów nie weryfikujemy w BIK a udzielone finansowanie nie jest do niego wpisywane.

Pożyczki dla lekarzy - cel finansowania

Co jest celem finansowania w ramach pożyczki dla lekarzy nie ma dla nas większego znaczenia. Istotne jest by przyznane środki były wykorzystane w prowadzonej działalności. W naszej historii finansowaliśmy budowy, rozbudowy i modernizację gabinetów, zakupy sprzętu medycznego lub pozyskanie materiałów wykorzystywanych w ramach prowadzonych działalności. Uczestniczyliśmy w dużych projektach deweloperskich gdzie grupa lekarzy budowała placówkę medyczną posiadającą 200 łóżek i kontrakty z NFZ. Finansowaliśmy rozbudowy hoteli o strefy rehabilitacyjne niezbędne do goszczenia seniorów kierowanych na turnusy rehabilitacyjne z zza granicy. Podsumowując pożyczki dla lekarzy to bardzo elastyczny i dający duże możliwości produkt, którego wykorzystanie ogranicza jedynie wyobraźnia.

Kredyt dla lekarzy na oświadczenie

Oferowany zarówno przez banki jak i instytucje pozabankowe kredyt dla lekarzy na oświadczenie jest de facto pożyczką gotówkową. W KRK Partners nie stosujemy tej konstrukcji. Oferowane przez nas finansowanie to nie kredyt dla lekarzy na oświadczenie tylko pożyczka pozabankowa zabezpieczona hipotecznie. Jest ona udzielana na okres nawet do 24 miesięcy, a przy zastosowaniu struktury opartej o miesięczne raty odsetkowe oraz tzw. "ratę balonową" wymagalną w ostatnim miesiącu umowy pożyczki pozostawia ona zdecydowanie więcej środków do dyspozycji pożyczkobiorcy w całym okresie finansowania.

Zobacz również