• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczka dla firmy jednoosobowej

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Pożyczka dla firmy jednoosobowej

Pożyczka dla firmy jednoosobowej

Pożyczki dla firm jednoosobowych

Rozpoczynanie działalności jest trudne niezależnie od sytuacji rynkowej. Nie dość, że szczególnie w tym okresie firma wymaga dużych nakładów pracy to jeszcze często brakuje również pieniędzy. Z tego to właśnie powodu pożyczki dla firm jednoosobowych stanowią istotne wsparcie. Wielu przedsiębiorców zapomina, że rozpoczęcie niemal każdej działalności, nawet tej najmniejszej, będzie wymagało mniejszych bądź większych nakładów finansowych. Z pomocą przychodzą wtedy pożyczki dla firm jednoosobowych, które są propozycją dla świeżo upieczonych przedsiębiorców - praktycznie od pierwszego dnia działalności.

Pożyczka dla firmy jednoosobowej - jak dostać pożyczkę?

Pożyczka dla firmy jednoosobowej i to najlepiej od pierwszego dnia? Banki zwykle nie oferują tego typu możliwości. W najlepszej sytuacji paradoksalnie są osoby bezrobotne, zarejestrowane w Urzędzie Pracy, z dobrze przemyślanym i opisanym pomysłem na biznes. To właśnie one mogą liczyć na dotację na rozpoczęcie działalności. W obecnych czasach przedsiębiorcy mogą skorzystać również z innych ofert - na liście, obok kredytów bankowych (które jak pisaliśmy wcześniej trudno uzyskać) znajduje się również pożyczka dla firmy jednoosobowej.

Pożyczka dla jednoosobowej działalności gospodarczej

Niestety lista ofert skierowanych do młodych przedsiębiorców jest ograniczona. Największe problemy z uzyskaniem tego typu finansowania mają jdg. Pożyczka dla jednoosobowej działalności gospodarczej byłaby dla nich dobrym rozwiązaniem niemniej jednak dostać ją jest bardzo trudno. Uzyskanie tego typu finansowania jest bardzo trudne zarówno w bankach jak i w firmach pożyczkowych. Co mówią przedsiębiorcy prowadzący firmy w formie działalności gospodarczej: pożyczka dla jednoosobowej działalności gospodarczej uzyskana w KRK została udzielona szybko i sprawnie. Po kilku dniach od złożenia wniosku przelew środków znalazł się na koncie.

Pożyczka dla jednoosobowej działalności

Przyglądając się ofertom banków nie trudno odnieść wrażenie że uzyskanie środków szczególnie w obecnych czasach jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Największe problemy w tym zakresie występują dla jdg. Pożyczka dla jednoosobowej działalności, która często stanowi dla niej biznesowe być albo nie być jest poza ich zasięgiem. Nie lepsza sytuacja spotyka również spółki prawa handlowego - ich właściciele i zarządzający podkreślają: mamy problem z uzyskaniem finansowania i nie dotyczy to tylko nas - gdyż ich przedsiębiorstwa są oceniane podobnie jak jdg. Pożyczka dla jednoosobowej działalności, o którą wnioskują w bankach są procedowane przez kilka miesięcy, decyzje pożyczkowe zmieniają się kilkukrotnie w całym procesie, a przyznawalność finansowania pozostawia wiele do życzenia. Wygląda to zupełnie inaczej niż w przypadku prywatnych firm pożyczkowych gdzie problemy te występują w bardzo wyjątkowych sytuacjach lub wcale.

Zobacz również