• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Kredyty dla firm pozabankowe

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Kredyty dla firm pozabankowe

Kredyty dla firm pozabankowe

Kredyty pozabankowe dla firm

Kredyty pozabankowe dla firm to bardzo powszechny wśród przedsiębiorców sposób którzy próbują rozwinąć lub reanimować swój biznes. Firmy chętnie z niego korzystają gdyż jest to szybki i względnie łatwo dostępny sposób na pozyskanie kapitału. Firmy pożyczkowe natomiast chętnie go udzielają, bo wiąże się on ze względnie małym ryzykiem i przynosi stabilne przychody w całym okresie finansowania. Kredyty pozabankowe dla firm mogą stanowić doskonały przyczynek do rozwoju ale uzyskane od niewłaściwych firm mogą również zrujnować płynność finansową. Dlatego też tak ważne jest wybranie sprawdzonego partnera, doświadczonego w tego typu finansowaniu oraz dysponującego wystarczającą ilością gotówki i niskim poziomem koncentracji.

Kredyt pozabankowy dla firm

W jakiej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z tego produktu i w jakich sytuacjach najbardziej naturalnym wyborem będzie kredyt pozabankowy dla firm. Tego typu produkty służą zwykle do finansowania inwestycji i rozwoju. Warto na niego zdecydować się gdy inwestycja, nawet wymagająca dużego zaangażowania finansowego, dobrze rokuje i daje wysokie prawdopodobieństwo dużego zwrotu w postaci zwiększenia zysków lub szybkiej przewagi nad konkurencją. Partnerem w rozwoju stają się wtedy firmy finansujące. Kredyt pozabankowy dla firm jest również wykorzystywana przez stojące na solidnych fundamentach firmy posiadające chwilowe problemy z płynnością. Pozwalają im one złapać oddech i spokojnie dotrwać do okresu spodziewanych zysków bez ryzyka niewypłacalności lub zaburzenia dostaw wynikających z zatorów płatniczych.

Firmy pozabankowe udzielające kredytów

Na polskim rynku funkcjonują różne firmy pozabankowe udzielające kredytów. Profil ryzyka a tym samym polityka pożyczkowa każdej z nich jest inna dlatego też tak ważne jest wybranie tej, którą z jednej strony przekonuje (pomysł na) biznes wnioskodawcy, a z drugiej jest gotowa wziąć na siebie ryzyko udzielenia finansowania. Często zrozumienie potrzeb przedsiębiorcy oraz jego biznesu stanowi duże wyzwanie dla firmy pożyczkowej. Dla firm posiadających własne zespoły doradców finansowych, których głównym celem jest udzielenie wsparcia przedsiębiorcy w procesie uzyskania finansowania oddzielają firmy pozabankowe udzielające kredytów profesjonalnie od innych, tylko aspirujących do tego grona.

Kredyty dla firm pozabankowe

W sytuacji gdy firma potrzebuje środków na inwestycję, zakup sprzętu, modernizację czy inne koszty związane z prowadzeniem działalności z pomocą przychodzą kredyty dla firm. Pozabankowe firmy pożyczkowe udzielają finansowania jedynie na cel związany z firmą. Dla tego typu pożyczkodawców nie ma większego znaczenia stan opłat publiczno-prawnych i spłata tych zobowiązań może być jednym z celów finansowania. Zakres finansowania jest bardzo szeroki i ciężko znaleźć jest pomysły które z definicji nie mogą być sfinansowane przez kredyty dla firm. Pozabankowe finansowanie, jeżeli przeprowadzone jest w profesjonalny sposób daje nie tylko duże prawdopodobieństwo na uzyskanie dodatkowych środków ale również spokój jeśli chodzi o spłatę.

Zobacz również