• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczki pozabankowe dla firm

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Pożyczki pozabankowe dla firm

Pożyczki pozabankowe dla firm

Pożyczki pozabankowe dla firm - cel finansowania

W dzisiejszych czasach pożyczki pozabankowe dla firm coraz rzadziej wskazują na ciężką sytuację firmy pozbawionej innych możliwości pozyskania finansowania. Obecnie potrzeba finansowa coraz częściej jest spowodowana przez nieoczekiwaną okazję rynkową, np.: zakup zapasów, natychmiastowa dostępność sprzętu, możliwość okazyjnego zakupu nieruchomości, zorganizowanej części przedsiębiorstwa lub nawet przejęcie konkurenta. Pożyczki pozabankowe dla firm stanowią doskonałą alternatywę dla rozwiązań bazujących na kapitale obrotowym lub finansowania zakupów z rezerw.

Dla kogo pożyczka pozabankowa dla firm?

Wbrew powszechnej opinii nie można powiedzieć, że pożyczka pozabankowa dla firm jest produktem odpowiednim tylko dla konkretnej branży czy wielkości biznesu. Przed udzieleniem finansowania rozmawiając z klientem poznajemy jego biznes oraz w oparciu o opisaną przez niego sytuację oraz plany a następnie dopasowujemy do niego nasz produkt. Tworząc produkt, za każdym razem szyty na miarę, kierujemy się zarówno tym, by zaoferowane rozwiązanie w jak największym stopniu wspierało jego biznes, ale jednocześnie upewniamy się, że nasza pożyczka pozabankowa dla firm w żadnym aspekcie nie ogranicza działalności klienta oraz nie stoi na przeszkodzie w realizacji planów.

Pożyczki dla firm pozabankowe - co musisz wiedzieć?

Okazje biznesowe zazwyczaj nie mogą czekać. Stojący przed nimi przedsiębiorcy również nie chcą. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie finansowania w formie pożyczki dla firm. Pozabankowe finansowanie, często łatwiejsze i mniej obwarowane wymogami formalnymi oraz przepisami stanowi już istotne dla polskiej gospodarki źródło finansowania firm. Pożyczki dla firm pozabankowe tak mocno niedoceniane w Polsce w krajach Europy zachodniej od wielu lat służą przedsiębiorcom zarówno finansując rozwój, sukcesję jak i wspierając biznesy o solidnych fundamentach w ciężkich okresach, których nawet najlepsi nie są w stanie uniknąć.

Pozabankowe pożyczki dla firm - co jest ważne?

Najważniejszymi czynnikami opisującymi pozabankowe pożyczki dla firm są: okres finansowania, koszty pożyczki, forma zabezpieczenia oraz warunki spłaty. Wszystkie te czynniki są ważne, ale szukając tego typu finansowania warto zwrócić się jedynie do firm wyspecjalizowanych w tym zakresie i posiadających ugruntowaną pozycję na rynku, a tym samym know-how oraz dostęp do kapitału. Ważne jest by miała ona jasne zasady udzielania pożyczek, bezpieczne i nie dyskryminujące żadnej ze stron dokumenty regulujące współpracę oraz gwarantowała szybkie procesowanie wniosku i udzielenie finansowania. Gdy się znajdzie takiego partnera proces jest sprawny, szybki i bezpieczny na co wskazują przedsiębiorcy znający pozabankowe pożyczki dla firm i korzystający z nich od lat.

Zobacz również