• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Kredyty dla firm bez bik i krd

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Kredyty dla firm bez bik i krd

Kredyty dla firm bez bik i krd

Kredyty dla firm bez bik i krd

Dużo firm, które stawiają na rozwój biznesu potrzebuje dodatkowych środków finansowych. Jednym z najszybszych sposobów na uzyskanie wolnych środków są kredyty dla firm. Bez bik i krd może z nich skorzystać każdy z przedsiębiorców posiadający nieruchomości mogące stanowić zabezpieczenie transakcji. Pozostałe warunki uzyskania finansowania są dla wielu przedsiębiorców już tylko formalnością i coraz więcej z nich wskazuje kredyty dla firm bez bik i krd jako nowoczesną alternatywę dla finansowania bankowego. Jest to szczególnie ważne w okresie gdy sytuacja rynkowa, zwiększone ryzyko oraz regulacje dotyczące banków nie pozwalają na udzielanie finansowania dla wybranych branż czy sektorów. Ograniczenia te zwykle nie dotyczą prywatnych firm pożyczkowych.

Kredyt dla firm bez bik i krd - kto może z nich skorzystać?

Aby uzyskać kredyt dla firm bez bik i krd w banku konieczne jest udokumentowanie zyskowności biznesu z kilku ostatnich lat. Wymóg ten, nie stanowi jednak przeszkody w przypadku firm pożyczkowych, który to przy podejmowaniu decyzji kredytowej analizuje przedmiot zabezpieczenia, pomysł na biznes rentowność przedsięwzięcia. Jeżeli klient spełni te warunki to może liczyć na naprawdę korzystny kredyt dla firm bez bik i krd z atrakcyjnym oprocentowaniem i rynkową prowizją. Nie ma większego znaczenia w jakiej formie prowadzi działalność przedsiębiorca - finansowanie jest udzielane zarówno spółkom prawa handlowego jak i jednoosobowym działalnościom gospodarczym.

Kredyt na firmę bez bik i krd - na jaki cel można go przeznaczyć?

Konsumenci równie często jak właściciele przedsiębiorstw poszukują finansowania na realizację własnych planów. O ile finansowanie konsumentów najczęściej związane jest z badaniem jego zdolności kredytowej, której jednym z elementów jest analiza dostępnych rejestrów o tyle aby wziąć kredyt na firmę bez bik i krd ważne są inne czynniki. Jednym z nich jest cel finansowania: musi być on związany z prowadzoną działalnością. Kredyt na firmę bez bik i krd nie może być przeznaczony na cele prywatne i musi być bezwzględnie wykorzystany do prowadzenia działalności - jako inwestycja, spłata zobowiązań publiczno-prawnych czy środki do prowadzenia działalności.

Firmowy kredyt bez bik i krd

Firmowy kredyt bez bik i krd w KRK jest udzielany w oparciu o konkretne wymagania, a umowy podpisywane z klientami są przejrzyste co sprawia, że uruchomienie finansowania jest proste i szybkie. Bez konieczności przechodzenia długotrwałego procesu, pozostając w kontakcie z dedykowanym Doradcą. Firmowy kredyt bez bik i krd w KRK jest oparty o tzw. twarde zabezpieczenie - nieruchomość. Jest to niezbędny element finansowania, ale przy wydawaniu decyzji dotyczących udzielenia pożyczki najistotniejszy jest dla nas koncept biznesowy i realny plan spłaty zadłużenia.

Zobacz również