• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczka prywatna pod zastaw

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Pożyczka prywatna pod zastaw

Pożyczka prywatna pod zastaw

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Nasze pożyczki pod zastaw nieruchomości zabezpieczone są m.in. wpisem w dziale IV księgi wieczystej. Podobne zabezpieczenie stosują banki. Wypłacamy do 65% wartości nieruchomości. Na tle innych firm wyróżnia nas elastyczny proces pożyczkowy, brak weryfikacji sytuacji klienta w bazach zadłużonych, szybka analiza dokumentów oraz elastyczne warunki spłaty. Nasi klienci pochodzą zarówno z dużych miast niemniej jednak w naszej historii finansowaliśmy również firmy z małych miast, miasteczek oraz terenów wiejskich. Nie pobieramy żadnych przedpłat oraz nie mamy ukrytych opłat. Pożyczki pod zastaw nieruchomościsą wykorzystywane do oddłużania naszych klientów i zapewniania im "oddechu finansowego".

Pożyczki pod zastaw

Pożyczki pod zastaw w KRK Partners kierowane są do firm które dysponują nieruchomościami. Dysponują nie koniecznie oznaczają posiadają. Nieruchomość, która będzie stanowić zabezpieczanie pożyczki może należeć do właścicieli firmy, jej zarządu lub innych osób trzecich. Istotne jest jednak by osoba ta miała interes biznesowy w użyczeniu przedmiotu zabezpieczenia i uczestniczyła w jakikolwiek sposób w benefitach z pożyczki pod zastaw. Zdajemy sobie sprawę, że pojęcie "interesu biznesowego" jest bardzo szerokie i może nie być jasnego dlatego też zachęcamy do kontaktu - nasi eksperci zweryfikują czy w danej konkretnej sytuacji ono występuje czy nie a tym samym czy jest możliwość udzielenia pożyczki pod zastaw w KRK Partners.

Pożyczka prywatna pod zastaw

Finansowania przedsiębiorcom udzielane są zarówno przez instytucje jak i osoby prywatne. W odróżnieniu od pożyczek instytucjonalnych pożyczka prywatna pod zastaw nie podlega tak skomplikowanym procedurom przed jej udzieleniem jak np. w bankach. Jest ona udzielana szybciej, nie wymaga uzyskania standardowej zdolności kredytowej oraz wynikającego z biznesu planu spłaty. Co ważne, pożyczka prywatna pod zastaw w KRK Partners jest procesowana w szybkim trybie i pozwala na uzyskanie środków nawet w 3 dni od złożenia wniosku.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

Często wykorzystywaną przed przedsiębiorców formą pozyskania środków na rozwój firmy jest pożyczka pod zastaw mieszkania. W tej sytuacji weryfikowany jest stan prawny nieruchomości, opisany wyżej interes biznesowy oraz podstawa nabycia. Duże znaczenie ma również jej wartość gdyć pożyczka pod zastaw mieszkania jest udzielana na część jej wartości - w największych miastach na 65%. Jeżeli proces weryfikacji przejdzie pomyślnie to w ciągu kilku dni środki znajdą się na koncie przedsiębiorcy. Jeżeli nie przejdzie - pracownicy KRK Partners wspólnie z klientem przeanalizują jego sytuację i w miarę możliwości spróbują znaleźć inne rozwiązanie w jego sytuacji.

Zobacz również