• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczki dla firm online

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Pożyczki dla firm online

Pożyczki dla firm online

Pożyczki online dla firm

Co do zasady pożyczki online dla firm oferowane przez firmy z sektora pozabankowego nie podlegają obowiązkowi badania zdolności kredytowej. Każdy z tych podmiotów działając zgodnie z przyjętą polityką inwestycyjną weryfikuje wnioskodawców decydując najczęściej na tzw. radzie kredytowej o tym czy a jeżeli tak to na jakich warunkach udzielić mu finansowania. Proponowana klientom struktura transakcji oraz jej warunki są każdorazowo negocjowane i dlatego też pożyczki online dla firm są wskazywane jako jeden z najbardziej elastycznych form finansowania działalności.

Pożyczka dla firm online - koszty finansowania

Jak opisano wyżej pożyczka dla firm online nie jest produktem bankowym. Jej parametry nie są tak silnie obwarowane i dlatego też mogą z nich korzystać firmy które na wsparcie banku nie mogą liczyć. Dostępność oraz elastyczność firm pożyczkowych ma swoją cenę - finansowanie to jest zwykle droższe od produktów bankowych. Na koszt finansowania składa się zwykle kilka elementów, do najczęstszych należy zaliczyć: opłatę przygotowawczą, oprocentowanie miesięczne oraz prowizję. Sprawdź jak wygląda pożyczka dla firm online w KRK Partners na tle innych firm pożyczkowych.

Pożyczka online dla firm

Pożyczka online dla firm to szybki i bezpieczny sposób finansowania firmy. Podobnie szybki i prosty jest proces jej uzyskania. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. Na bazie zawartych w nim informacji i dokumentów rada kredytowa wydaje wstępną decyzję pożyczkową, która wraz z wstępnymi warunkami transakcji przekazywana jest do wnioskodawcy. Po zaakceptowaniu warunków i uzupełnieniu przez klienta dokumentów transakcyjnych wykonywana jest analiza właściwa i wydawane są warunki transakcji i właściwa decyzja kredytowa. Wtedy to również negocjowane są warunki umowy. Ostatnim krokiem jest spotkanie w kancelarii notarialnej, podpisanie dokumentów i wypłata środków. Pożyczka online dla firm może znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy w ciągu kilku dni od złożenia wniosku.

Pożyczki dla firm online - konsekwencje braku spłaty

Niewywiązanie się ze zobowiązań wynikających z umowy pożyczki dla firm online może skutkować różnymi konsekwencjami dla pożyczkobiorcy. Konsekwencje te są zwykle szczegółowo opisane w umowie pożyczki i wynikają one zarówno z obowiązujących w Polsce przepisów jak i biznesowych uzgodnień pomiędzy stronami. Wśród najczęstszych konsekwencji braku spłaty rat lub kapitału pożyczki dla firm online znajdziemy naliczanie odsetek karnych (znacząco wyższych od standardowych odsetek umownych), naliczeniem opłaty karnej czy wszczęciem postępowania egzekucyjnego. To z których środków skorzysta firma pożyczkowa jest uzależnione od postępowania pożyczkobiorcy i jego chęci polubownego załatwienia sprawy.

Zobacz również