• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczki dla zadłużonych firm

Szukasz profesjonalnego podejścia i bezpieczenych produktów finansowych?

Prowadzisz firmę, posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki i potrzebujesz środków na płynność, inwestycję lub finansowanie projektu - zapraszamy Cię do skorzystania z naszego finansowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasi Klienci to przedsiębiorcy poszukujący finansowania na cele inwestycyjne, projektowe oraz płynnościowe. W większości przypadków branża naszego klienta nie ma większego znaczenia - z uwagi na profil inwestycyjny istotne jest posiadanie zabezpieczenia i realnego planu spłaty.

Pracujemy z wieloma klientami

Dlaczego Warto współpracować Z KRK Partners?

Partnerska relacja
 

Współpraca oparta o relację i stałe wsparcie.
 

Atrakcyjne warunki
 

Niska prowizja, rynkowe oprocentowanie, duża elastyczność finansowania.

Indywidualne warunki oferty

Dedykowana oferta niedostępna dla innych.
 

Bezpieczeństwo
 

Bezpieczeństwo transakcji, przejrzyste warunki, uczciwa umowa.

Wsparcie
 

Wsparcie zespołu KRK w realizacji celu finansowania i planu spłąty.
 

dołącz do grupy naszych klientów!

Pożyczki dla zadłużonych firm

Pożyczki dla zadłużonych firm

Pożyczki dla zadłużonych firm

Szybkie pożyczki z prostym procesem ich uzyskania nie są domeną tylko i wyłącznie klientów indywidualnych mających mniejsze lub większe problemy finansowe - istnieją również wyspecjalizowane pożyczki dla zadłużonych firm. Różnią się one od tradycyjnych poziomem kwot, sposobem zabezpieczenia a także dłuższym okresem spłaty. W firmach pozabankowych taką pożyczkę mogą zaciągnąć przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą i często pożyczki dla zadłużonych firm są ich ostatnią deską ratunku. Ofertę dla siebie znajdą tam również właściciele mniejszych i średnich firm - od małych pożyczek po całkiem pokaźne, kilkumilionowe finansowania.

Pożyczki dla zadłużonych firm bez zdolności kredytowej

Często dostajemy pytania jak wygląda proces udzielania pożyczki dla zadłużonych firm. Bez zdolności kredytowej jest to zwykle trudne. Pożyczki które są oferowane przedsiębiorcom w takiej sytuacji są podobne do standardowych produktów. Główną różnicą jest niższy poziom LTV oraz bardziej szczegółowy proces badania wyników finansowych. Czynniki te nie mają wpływu na przyznawalność pożyczki dla zadłużonych firm bez zdolności kredytowej. Pożyczki są przyznawane równie często jak w przypadku zdrowych firm potrzebujących finansowania na rozwój lub okazyjne inwestycje.

Pożyczki dla firm zadłużonych

Zarówno banki jak i prywatne firmy pożyczkowe oferują pożyczki dla firm. Zadłużonych klientów obsługują jedynie wybrane z nich. Dzieje się tak dlatego, że mało podmiotów na rynku posiada wiedzę i kompetencję do oceny rzeczywistej sytuacji finansowej klienta i oszacowania możliwości wyjścia z problemowej sytuacji z wykorzystaniem zewnętrznego finansowania. Najczęściej to właśnie z tego to właśnie powodu pożyczki dla firm zadłużonych są traktowane przez nie po macoszemu i niechętnie procedowane w ramach organizacji. Ze świecą szukać również podmiotów które oprócz wiedzy i doświadczenia posiadają wewnętrzne zasoby do realizacji pełnego procesu co wprost przekłada się na sprawność realizacji procesu.

Pożyczka dla zadłużonych firm

Pożyczka dla zadłużonych firm nie może być udzielana "automatycznie" i w proces weryfikacji i oceny ryzyka zawsze zaangażowany jest zespół ekspertów z różnych dziedzin. Jest to najczęstszy ze wskazywanych powodów niskiego zainteresowania zarówno banków jak i firm pożyczkowych tym segmentem klientów. A to właśnie dla nich najlepszym, a często jedynym produktem finansowym jest pożyczka. Dla zadłużonych firm inne produkty są często niedostępne, ale nawet jeśli tak nie jest i teoretycznie jest możliwość ich uzyskania, to z uwagi na ich warunki przynoszą one więcej szkody niż korzyści - nie wnoszą realnej wartości do firmy, a często nie pozwalają na realizację założonych celów.

Zobacz również