• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczki dla lekarzy i branży medycznej.

img

27

Cze

Pożyczki dla lekarzy i branży medycznej.

2021-06-27 NOWY PRODUKT

Doskonale znamy specyfikę branży medycznej, jakże trudnej, czasochłonnej i wymagającej. Branży, w której nowe technologie coraz częściej wypierają klasyczne metody leczenia, a nowoczesne sprzęty niejednokrotnie są wyznacznikiem sukcesu i pozyskania szerokiej grupy nowych pacjentów.

Na co dziś zwracają uwagę pacjenci? Czy tylko na nowoczesny sprzęt?

W naszym przekonaniu zdecydowanie nie. Kompetencje, opinie i doświadczenie lekarza jest bezapelacyjnie najważniejsze, ale czynniki poboczne jak choćby lokalizacja i wygląd gabinetu, ilość zatrudnionych pracowników, wielkość kliniki czy wiele specjalizacji w jednym miejscu – to wszystko wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi, jakie lekarz czy właściciel przychodni musi ponieść, żeby rozwinąć swój biznes.

Branża medyczna, jeszcze niedawno była mocno uprzywilejowana przez banki, czy dziś nadal tak jest?

Niestety, wiemy, że coraz częściej pojawiają się problemy z kredytem bankowym, a środków finansowych potrzeba niezmienne. Jeżeli chcesz wyposażyć swoją klinikę czy gabinet w niezbędny sprzęt i urządzenia specjalistyczne, skorzystaj z naszej pożyczki. To szybki i wygodny proces oraz korzystne warunki finansowania. Jeżeli chcesz poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania oraz przygotują dostosowaną do Twoich potrzeb propozycję.