• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczki dla branży transportowej

img

08

Wrz

Pożyczki dla branży transportowej

2021-09-08 NOWY PRODUKT

Dlaczego postanowiliśmy przygotować propozycję dedykowaną właśnie tej branży?

Jak wskazuje raport „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska, aż 73 % osób robi zakupy przez Internet. Względem ubiegłego roku to wzrost o 11%. Dynamiczny rozwój branży e-commerce stanowi nie lada wyzwanie dla branży transportowej. Najtrudniejsze zadanie stoi przed klientami z sektora TSL czyli takich, które łączą działania z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Oprócz tego, że potrzebne są środki na budowę i rozbudowę centrów logistycznych, dodatkowo trzeba też usprawnić całość procesu dostaw.

Po co?

Żeby dostawa towaru dla Klienta była jeszcze szybsza, bo przecież zadowolenie Klienta to podstawa każdego biznesu.

W ostatnich miesiącach odnotowaliśmy znaczny wzrost ilości klientów z branży transportowej, którzy potrzebują finansowania na rozwój, a takie potrzeby my z wielką przyjemnością realizujemy.

Pożyczki w KRK Partners

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu dostarczając im precyzyjnie dopasowane finansowanie, wiedzę i bezpieczeństwo. Z naszych usług korzystają zarówno mali przedsiębiorcy jak i średnie oraz duże firmy. Nasze produkty skierowane są do firm, które potrzebują szybkiego i elastycznego finansowania lub nie mogą otrzymać kredytu bankowego. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą lub planowanym przedsięwzięciem biznesowym. W przeciwieństwie do banków podstawowym kryterium decydującym o udzieleniu pożyczki jest ocena wartość przedmiotu zabezpieczenia, a nie zdolność oraz historia kredytowa. Dlatego atutem pożyczki jest jej elastyczność oraz uproszczona procedura. Udzielamy pożyczek na okres od 3 do 24 miesięcy. Minimalne zaangażowanie wynosi 200 000 zł, maksymalne 5 000 000 zł.