• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczka dla branży recyklingu

img

25

Paź

Pożyczka dla branży recyklingu

2021-10-25 NOWY PRODUKT

COVID spowodował zmiany w każdej gałęzi gospodarki. Jedne Firmy straciły, a inne wręcz przeciwnie. Przyjrzyjmy się branży recyklingu – jak ona zachowuje się w czasach pandemii?

Rok 2021 jest zdecydowanie rokiem recyklingu. To właśnie ten segment rynku odpadowego otrzymał szansę na największy rozwój. Pomogły mu w tym planowane zmiany legislacyjne i narastająca presja społeczna na powstrzymanie zmian klimatycznych i inwestycje w nowe technologie w zakresie recyklingu.

Zdecydowanie widzimy, że branża, mocno poszła w kierunku zwiększania poziomu recyklingu oraz zbierania poszczególnych frakcji odpadów.

To właśnie trend inwestowania w nowe technologie, poszukiwanie nowej, efektywniejszej ścieżki recyklingu, jest widoczny dziś i będzie w najbliższych latach.

Firmy recyklingowe mają przed sobą nie lada wyzwanie, żeby dostosować swoje zakłady do zachodzących zmian. Spora część otrzymuje dotacje środowiskowe, dzięki którym mogą unowocześniać swoje przedsiębiorstwa, ale co z tymi, którzy takich dotacji nie dostali?

Pożyczki w KRK Partners

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu dostarczając im precyzyjnie dopasowane finansowanie, wiedzę i bezpieczeństwo. Z naszych usług korzystają zarówno mali przedsiębiorcy jak i średnie oraz duże firmy. Nasze produkty skierowane są do firm, które potrzebują szybkiego i elastycznego finansowania lub nie mogą otrzymać kredytu bankowego. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą lub planowanym przedsięwzięciem biznesowym. W przeciwieństwie do banków podstawowym kryterium decydującym o udzieleniu pożyczki jest ocena wartość przedmiotu zabezpieczenia, a nie zdolność oraz historia kredytowa. Dlatego atutem pożyczki jest jej elastyczność oraz uproszczona procedura. Udzielamy pożyczek na okres od 3 do 24 miesięcy. Minimalne zaangażowanie wynosi 200 000 zł, maksymalne 5 000 000 zł.

W takich przypadkach zapraszamy do skorzystania z naszego finansowania aż do 5mln zł.