• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczka dla branży recyklingu

img

25

Paź

Pożyczka dla branży recyklingu

2021-10-25 NOWY PRODUKT

COVID spowodował zmiany w każdej gałęzi gospodarki. Jedne Firmy straciły, a inne wręcz przeciwnie. Przyjrzyjmy się branży recyklingu – jak ona zachowuje się w czasach pandemii?

Rok 2021 jest zdecydowanie rokiem recyklingu. To właśnie ten segment rynku odpadowego otrzymał szansę na największy rozwój. Pomogły mu w tym planowane zmiany legislacyjne i narastająca presja społeczna na powstrzymanie zmian klimatycznych i inwestycje w nowe technologie w zakresie recyklingu.

Zdecydowanie widzimy, że branża, mocno poszła w kierunku zwiększania poziomu recyklingu oraz zbierania poszczególnych frakcji odpadów.

To właśnie trend inwestowania w nowe technologie, poszukiwanie nowej, efektywniejszej ścieżki recyklingu, jest widoczny dziś i będzie w najbliższych latach.

Firmy recyklingowe mają przed sobą nie lada wyzwanie, żeby dostosować swoje zakłady do zachodzących zmian. Spora część otrzymuje dotacje środowiskowe, dzięki którym mogą unowocześniać swoje przedsiębiorstwa, ale co z tymi, którzy takich dotacji nie dostali?

W takich przypadkach zapraszamy do skorzystania z naszego finansowania aż do 5mln zł.