• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Pożyczki dla branży budowlanej

img

21

Paź

Pożyczki dla branży budowlanej

2021-10-21 NOWY PRODUKT

Sezon zimowy coraz bliżej. To ostatni dzwonek, żeby sfinalizować inwestycję przed „pierwszym śniegiem”. ❄

Właśnie dlatego, szukamy projektów, które pomożemy sfinansować.

Dla branży budowlanej to czas prosperity. Pomimo tego cały czas w Polsce istnieją problemy w branży budowlanej w postaci opóźnionych terminów płatności i zatorów płatniczych.

Polskie banki cały czas z powodu zatorów płatniczych uważają branżę budowlaną za branżę podwyższonego ryzyka i przez to wiele banków stawia coraz to wyższe wymagania wobec firm budowlanych ubiegających się o pozyskanie finansowania.

Firmy budowlane, które zgłaszają się do nas zgłaszają zazwyczaj problemy typu opóźnienia w płatnościach za towar, opóźnienia w zobowiązaniach wobec ZUS i US, nieterminowo regulowane płatności od kontrahentów, co powoduje brak środków na materiały lub wynagrodzenia dla swoich pracowników. Dlatego też decydują się na skorzystanie z naszego finansowania, a my go chętnie udzielamy.

Naszą pożyczką można nie tylko dokończyć trwającą inwestycję, ale również zakupić grunt (a wiemy, że obecnie na rynku pojawiło się wiele interesujących transakcji) czy zaopatrzyć się w materiały budowalne, których ceny niezmiennie szybują w górę.

Co wyróżnia nasz produkt?

  • elastyczność
  • szybkość
  • cena

Chcemy pomóc również tym Klientom, dla których uzyskanie finansowania bankowego jest niemożliwe.

Doświadczenie naszego Działu Sprzedaży, z pewnością pomoże w sprawnej realizacji transakcji.